Інвестиції На продаж
/ Białoprądnicka Park

Відкрийте для себе Białoprądnicka Park - затишний, сучасний житловий комплекс у самому серці краківського району Пронднік Бяли. Проєкт був побудований поруч з мальовничим Білопродницьким парком, ім. Тадеуша Костюшки, пропонуючи ідеальне поєднання комфортного проживання, зеленого оточення та зручності міської інфраструктури.

Show More Icon

Show More Icon
Icon Up

1

Icon

Розташування

Białoprądnicka 5, Kraków

2

Icon

тип інвестиції

Багатоквартирний житловий будинок з послугами на частині першого поверху

3

Icon

початок будівництва

І квартал 2025 року

4

Icon

завершення будівництва

ІІІ квартал 2026

Investment Image
Investment Logo

Komfortowe mieszkania w otoczeniu parku i miejskich udogodnień

Біалопрадніцький парк – це сучасний житловий проект у районі Прядник Бяли, поруч із мальовничим Білопрадницьким парком. Ця двоповерхова будівля, дизайн якої відсилає до елегантної архітектури маєтку Біалопрадницьких, матиме 36 квартир площею від 28 м² до 124 м², що гарантує, що кожен знайде собі відповідний житловий простір. Три комерційні приміщення будуть розташовані на першому поверсі.
Квартири на першому поверсі матимуть приватні сади, а ті, що розташовані на верхніх поверхах, — просторі балкони, лоджії або тераси. Крім того, в житловому комплексі є гараж на 50 паркувальних місць, 31 складське приміщення, місце для велосипедів та веломийка. Це простір, де сучасність поєднується з функціональністю та комфортом повсякденного життя.

Поверх:

Кількість кімнат:

Площа:

0 170

Ціна:

0 1 800 000
Очистити
Номер
Кімнати
Поверхня
Поверх
Загальна ціна | ціна / м2
Статус
Проекція
0.01 3 59.06 m2 0 1 029 000 zł | 17 422,96 zł Доступно
0.02 2 50.05 m2 0 Продано
0.03 2 40.15 m2 0 Продано
0.04 4 92.86 m2 0 1 699 000 zł | 18 296,36 zł Доступно
0.05 2 46.14 m2 0 Продано
0.06 2 36.44 m2 0 719 000 zł | 19 731,06 zł Доступно
0.07 3 55.71 m2 0 1 119 000 zł | 20 086,16 zł Доступно
0.08 1 35.95 m2 0 Продано
0.09 1 36.82 m2 0 Продано
1.01 5 124.69 m2 1 Продано
1.02 1 28.54 m2 1 Продано
1.03 2 48.24 m2 1 Продано
1.04 2 40.32 m2 1 819 000 zł | 20 312,50 zł Доступно
1.05 3 68.57 m2 1 Продано
1.06 2 49.04 m2 1 Продано
1.07 3 56.92 m2 1 1 119 000 zł | 19 659,17 zł Доступно
1.08 1 36.23 m2 1 Продано
1.09 1 36.72 m2 1 Продано
1.10 3 59.12 m2 1 1 069 000 zł | 18 081,87 zł Доступно
1.11 2 55.73 m2 1 899 000 zł | 16 131,35 zł Доступно
1.12 3 60.90 m2 1 1 129 000 zł | 18 538,59 zł Доступно
1.13 3 53.24 m2 1 Продано
1.14 3 62.19 m2 1 Продано
2.01 3 76.96 m2 2 Продано
2.02 1 34.36 m2 2 Продано
2.03 1 28.61 m2 2 Продано
2.04 2 44.18 m2 2 Продано
2.05 2 36.39 m2 2 Продано
2.06 4 79.66 m2 2 Продано
2.07 1 33.02 m2 2 659 000 zł | 19 957,60 zł Доступно
2.08 1 36.73 m2 2 659 000 zł | 17 941,74 zł Доступно
2.09 3 59.09 m2 2 1 169 000 zł | 19 783,38 zł Доступно
2.10 2 53.09 m2 2 Продано
2.11 3 61.09 m2 2 1 129 000 zł | 18 480,93 zł Доступно
2.12 3 53.19 m2 2 Продано
2.13 3 62.17 m2 2 Продано

0.01

Dostępne
Поверх: 0
Кімнати: 3
Поверхня: 59.06 m2
Загальна вартість: 1 029 000 zł
Ціна / м²: 17 422,96 zł

0.02

Sprzedane
Поверх: 0
Кімнати: 2
Поверхня: 50.05 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

0.03

Sprzedane
Поверх: 0
Кімнати: 2
Поверхня: 40.15 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

0.04

Dostępne
Поверх: 0
Кімнати: 4
Поверхня: 92.86 m2
Загальна вартість: 1 699 000 zł
Ціна / м²: 18 296,36 zł

0.05

Sprzedane
Поверх: 0
Кімнати: 2
Поверхня: 46.14 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

0.06

Dostępne
Поверх: 0
Кімнати: 2
Поверхня: 36.44 m2
Загальна вартість: 719 000 zł
Ціна / м²: 19 731,06 zł

0.07

Dostępne
Поверх: 0
Кімнати: 3
Поверхня: 55.71 m2
Загальна вартість: 1 119 000 zł
Ціна / м²: 20 086,16 zł

0.08

Sprzedane
Поверх: 0
Кімнати: 1
Поверхня: 35.95 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

0.09

Sprzedane
Поверх: 0
Кімнати: 1
Поверхня: 36.82 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

1.01

Sprzedane
Поверх: 1
Кімнати: 5
Поверхня: 124.69 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

1.02

Sprzedane
Поверх: 1
Кімнати: 1
Поверхня: 28.54 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

1.03

Sprzedane
Поверх: 1
Кімнати: 2
Поверхня: 48.24 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

1.04

Dostępne
Поверх: 1
Кімнати: 2
Поверхня: 40.32 m2
Загальна вартість: 819 000 zł
Ціна / м²: 20 312,50 zł

1.05

Sprzedane
Поверх: 1
Кімнати: 3
Поверхня: 68.57 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

1.06

Sprzedane
Поверх: 1
Кімнати: 2
Поверхня: 49.04 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

1.07

Dostępne
Поверх: 1
Кімнати: 3
Поверхня: 56.92 m2
Загальна вартість: 1 119 000 zł
Ціна / м²: 19 659,17 zł

1.08

Sprzedane
Поверх: 1
Кімнати: 1
Поверхня: 36.23 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

1.09

Sprzedane
Поверх: 1
Кімнати: 1
Поверхня: 36.72 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

1.10

Dostępne
Поверх: 1
Кімнати: 3
Поверхня: 59.12 m2
Загальна вартість: 1 069 000 zł
Ціна / м²: 18 081,87 zł

1.11

Dostępne
Поверх: 1
Кімнати: 2
Поверхня: 55.73 m2
Загальна вартість: 899 000 zł
Ціна / м²: 16 131,35 zł

1.12

Dostępne
Поверх: 1
Кімнати: 3
Поверхня: 60.90 m2
Загальна вартість: 1 129 000 zł
Ціна / м²: 18 538,59 zł

1.13

Sprzedane
Поверх: 1
Кімнати: 3
Поверхня: 53.24 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

1.14

Sprzedane
Поверх: 1
Кімнати: 3
Поверхня: 62.19 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

2.01

Sprzedane
Поверх: 2
Кімнати: 3
Поверхня: 76.96 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

2.02

Sprzedane
Поверх: 2
Кімнати: 1
Поверхня: 34.36 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

2.03

Sprzedane
Поверх: 2
Кімнати: 1
Поверхня: 28.61 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

2.04

Sprzedane
Поверх: 2
Кімнати: 2
Поверхня: 44.18 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

2.05

Sprzedane
Поверх: 2
Кімнати: 2
Поверхня: 36.39 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

2.06

Sprzedane
Поверх: 2
Кімнати: 4
Поверхня: 79.66 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

2.07

Dostępne
Поверх: 2
Кімнати: 1
Поверхня: 33.02 m2
Загальна вартість: 659 000 zł
Ціна / м²: 19 957,60 zł

2.08

Dostępne
Поверх: 2
Кімнати: 1
Поверхня: 36.73 m2
Загальна вартість: 659 000 zł
Ціна / м²: 17 941,74 zł

2.09

Dostępne
Поверх: 2
Кімнати: 3
Поверхня: 59.09 m2
Загальна вартість: 1 169 000 zł
Ціна / м²: 19 783,38 zł

2.10

Sprzedane
Поверх: 2
Кімнати: 2
Поверхня: 53.09 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

2.11

Dostępne
Поверх: 2
Кімнати: 3
Поверхня: 61.09 m2
Загальна вартість: 1 129 000 zł
Ціна / м²: 18 480,93 zł

2.12

Sprzedane
Поверх: 2
Кімнати: 3
Поверхня: 53.19 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

2.13

Sprzedane
Поверх: 2
Кімнати: 3
Поверхня: 62.17 m2
PDF
Запитайте про пропозицію
Номер
Поверхня
Поверх
Статус
Проекція
LU1 113.28 m2 0 Продано
LU2 163.47 m2 0 Продано
LU3 116.91 m2 0 Продано

LU1

Sprzedane
Поверх: 0
Поверхня: 113.28 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

LU2

Sprzedane
Поверх: 0
Поверхня: 163.47 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

LU3

Sprzedane
Поверх: 0
Поверхня: 116.91 m2
PDF
Запитайте про пропозицію
Номер
Поверхня
Поверх
Загальна ціна | ціна / м2
Статус
KL.1.02 2.74 m2 -1 Продано
KL.1.03 2.92 m2 -1 Продано
KL.1.04 3.03 m2 -1 Продано
KL.1.05 3.18 m2 -1 Продано
KL.1.06 3.26 m2 -1 Продано
KL.1.07 2.82 m2 -1 12 000 zł | 4 255,32 zł Доступно
KL.1.08 2.85 m2 -1 12 000 zł | 4 210,53 zł Доступно
KL.1.09 2.85 m2 -1 12 000 zł | 4 210,53 zł Доступно
KL.1.10 2.85 m2 -1 12 000 zł | 4 210,53 zł Доступно
KL.1.11 2.85 m2 -1 12 000 zł | 4 210,53 zł Доступно
KL.1.12 2.46 m2 -1 Продано
KL.1.14 2.67 m2 -1 Продано
KL.1.15 2.83 m2 -1 Продано
KL.1.16 3.02 m2 -1 Продано
KL.1.17 2.78 m2 -1 Продано
KL.1.18 2.82 m2 -1 Продано
KL.1.19 2.85 m2 -1 Продано
KL.1.20 2.75 m2 -1 Продано
KL.1.21 2.48 m2 -1 Продано
KL.1.22 1.96 m2 -1 12 000 zł | 6 122,45 zł Доступно
KL.1.24 2.51 m2 -1 12 000 zł | 4 780,88 zł Доступно
KL.1.25 2.44 m2 -1 12 000 zł | 4 918,03 zł Доступно
KL.1.28 2.46 m2 -1 12 000 zł | 4 878,05 zł Доступно
KL.1.29 2.62 m2 -1 Продано
KL.2.02 3.59 m2 -1 Продано
KL.2.03 2.51 m2 -1 Продано
KL.2.04 2.54 m2 -1 Продано
KL.2.05 2.54 m2 -1 Продано
KL.2.06 2.36 m2 -1 Продано
KL.2.07 3.90 m2 -1 Продано
KL.2.09 2.54 m2 -1 Продано

KL.1.02

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.74 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.03

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.92 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.04

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 3.03 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.05

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 3.18 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.06

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 3.26 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.07

Dostępne
Поверх: -1
Поверхня: 2.82 m2
Загальна вартість: 12 000 zł
Ціна / м²: 4 255,32 zł

KL.1.08

Dostępne
Поверх: -1
Поверхня: 2.85 m2
Загальна вартість: 12 000 zł
Ціна / м²: 4 210,53 zł

KL.1.09

Dostępne
Поверх: -1
Поверхня: 2.85 m2
Загальна вартість: 12 000 zł
Ціна / м²: 4 210,53 zł

KL.1.10

Dostępne
Поверх: -1
Поверхня: 2.85 m2
Загальна вартість: 12 000 zł
Ціна / м²: 4 210,53 zł

KL.1.11

Dostępne
Поверх: -1
Поверхня: 2.85 m2
Загальна вартість: 12 000 zł
Ціна / м²: 4 210,53 zł

KL.1.12

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.46 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.14

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.67 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.15

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.83 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.16

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 3.02 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.17

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.78 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.18

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.82 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.19

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.85 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.20

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.75 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.21

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.48 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.1.22

Dostępne
Поверх: -1
Поверхня: 1.96 m2
Загальна вартість: 12 000 zł
Ціна / м²: 6 122,45 zł

KL.1.24

Dostępne
Поверх: -1
Поверхня: 2.51 m2
Загальна вартість: 12 000 zł
Ціна / м²: 4 780,88 zł

KL.1.25

Dostępne
Поверх: -1
Поверхня: 2.44 m2
Загальна вартість: 12 000 zł
Ціна / м²: 4 918,03 zł

KL.1.28

Dostępne
Поверх: -1
Поверхня: 2.46 m2
Загальна вартість: 12 000 zł
Ціна / м²: 4 878,05 zł

KL.1.29

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.62 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.2.02

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 3.59 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.2.03

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.51 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.2.04

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.54 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.2.05

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.54 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.2.06

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.36 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.2.07

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 3.90 m2
PDF
Запитайте про пропозицію

KL.2.09

Sprzedane
Поверх: -1
Поверхня: 2.54 m2
PDF
Запитайте про пропозицію
Номер
Поверх
Загальна вартість
Статус
1 -1 80 000 zł Доступно
2 -1 80 000 zł Доступно
3 -1 80 000 zł Доступно
4 -1 Продано
5 -1 Продано
6 -1 Продано
7 -1 Продано
8 -1 Продано
9 -1 Продано
10 -1 Продано
11 -1 Продано
12 -1 Продано
13 -1 Продано
14 -1 80 000 zł Доступно
15 -1 Продано
16 -1 80 000 zł Доступно
17 -1 80 000 zł Доступно
18 -1 80 000 zł Доступно
19 -1 80 000 zł Доступно
20 -1 Продано
21 -1 Продано
22 -1 Продано
23 -1 80 000 zł Доступно
24 -1 Продано
25 -1 Продано
26 -1 Продано
27 -1 80 000 zł Доступно
28 -1 Продано
29 -1 Продано
30 NP. -1 80 000 zł Доступно
31 -1 Продано
32 -1 Продано
33 -1 Продано
34+45 -1 Продано
35+46 -1 Продано
36+47 -1 Продано
37 -1 Продано
38+48 -1 130 000 zł Доступно
39+49 -1 130 000 zł Доступно
40+50 -1 Продано
41 -1 Продано
42 -1 Продано
43 -1 Продано
44 -1 Продано

4

Sprzedane
Поверх: -1
PDF
Запитайте про пропозицію

5

Sprzedane