NASZE INWESTYCJE

Inwestycje z architekturą na

najwyższym poziomie

Inwestycje w sprzedaży

Emaus Yacht

Emaus Yacht to nowoczesna inwestycja realizowana na krakowskim Zwierzyńcu – pomiędzy Starym Miastem, a Wolą Justowską, niecały kilometr od krakowskich Błoń. Tworzy ją 19 nowoczesnych i komfortowych apartamentów usytuowanych na czterech kondygnacjach, a także otaczająca budynek zielona przestrzeń, będąca integralną częścią inwestycji i dopełniająca jej charakter.

Liczba dostępnych lokali – 1

Odlewnicza Apartments

Odlewnicza Apartaments to kameralna inwestycja realizowana na krakowskiej Krowodrzy. 12 trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych, w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej oraz licznych terenów zielonych. Mieszkaniowa enklawa ukryta pośród drzew, łącząca doskonałą lokalizację z atrakcyjnym otoczeniem i komfortem posiadania własnego domu.

Liczba dostępnych lokali – 2

Łokietka Park Lane

Łokietka Park Lane to planowane nowe osiedle w zabudowie bliźniaczej, położone w północnej dzielnicy Krakowa – Prądniku Białym. Inwestycja będzie zlokalizowana w bliskiej odległości od nowo budowanej linii tramwajowej przy ul. Pachońskiego. Głównym atutem osiedla będą wielostronne tarasy oraz ogródki, w tym unikalne rozwiązanie – ogródki na poziomie pierwszego piętra.

Liczba dostępnych lokali – 26

Kosocicka Forest

Kosocicka Forest to połączenie nowoczesnego designu z niezwykłą lokalizacją. Bezpośrednie sąsiedztwo Lasu Rżąckiego zagwarantuje możliwość odpoczynku na łonie przyrody, a starannie przygotowany projekt architektoniczny zapewni wygodę i bezpieczeństwo.

W ofercie naszej nowej inwestycji znajdzie się 38 mieszkań w kompleksie 18 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz jednego wolnostojącego domu dwulokalowego.

Liczba dostępnych lokali – 25

Inwestycje zrealizowane

CECHOWA 100

Lokalizacja: ul Cechowa 100
Rodzaj inwestycji: dwa budynki wielorodzinne – 45 mieszkań
Rozpoczęcie budowy: 01.2019
Zakończenie robót: 12.2019

W otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej na Woli Duchackiej powstały dwa budynki mieszkalne wraz z podziemnym garażem. Projekt CECHOWA 100 składa się z 45 wykończonych mieszkań wykończonych pod klucz w nowoczesnej aranżacji.

Zrealizowana inwestycja posiada cztery kondygnacje nadziemne, jedną kondygnację podziemną z komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi. Oba budynki wyposażone są w cichobieżną windę. Powierzchnie lokali mieszkalnych wynoszą od około 23 m2 do około 66 m2 z dużymi balkonami i ogródkami na parterze.
Inwestycja Cechowa 100 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.